MARKÍZA • OD 6. SEPTEMBRA • NEDEĽA • 20:30 •

Dangl v obkľúčení: Na Luníku IX vyvolal hotové šialenstvo!

05. 11 2020 12:00 | pet
Dano Dangl na známom košickom sídlisku
Dano Dangl na známom košickom sídlisku Foto: TV Markíza
Štáb 2 na 1 vyvolal na Luníku IX šialenstvo
Dano sa musel dať na útek
Dano sa musel dať na útek

Nakoniec sa musel dať na útek.

Štáb relácie 2 na 1 sa v rámci nakrúcania epizódy s Mariánom Čekovským vybral do Košíc. Cieľ misie - precízne prichystať nachytávku skrytou kamerou a nenápadne nakrútiť zopár záberov z mesta, v ktorom známy hudobník žije. Štáb sa snažil dostať na ikonické miesta v metropole východného Slovenska a preveriť si, čo miestni o Čekym vedia.

Nakrúcalo sa v historickom centre, ale aj na Pereši. Na záver dorazili aj na známe sídlisko Lunik IX, kde Dano Dangl plánoval urobiť anketu. Okamžite, ako zaparkovali a vystúpili na cestu vedľa ihriska (kde práve hasiči hasili drobný požiar), sa smerom k autu vybrala skupinka mladých ľudí. Najskôr menšia, po chvíli väčšia a v priebehu pár sekúnd sa k autu so štábom a Danom rútili desiatky ľudí. Moderátor šou 2 na 1 sa dal na útek!

TIP: Drastická diéta Mariána Čekovského: Aby schudol, týra kolegu!

„Vystrašil som sa, keďže tá veľká skupina mladých ľudí a detí, ktorá sa na mňa rútila, pravdepodobne chcela autogram a ja som akurát pri sebe nemal ani jednu podpiskartu,“ prezradil s úsmevom Dano. „Niežeby som sa nejako bál, decká nevyzerali vôbec nebezpečne. Skôr som sa obával, že keď sa začneme spolu fotiť a baviť sa so všetkými tými ľuďmi, nestihli by sme to podstatné, čo nás ten večer čakalo a to natočiť nachytávku s Mariánom,“ opísal netradičný zážitok.

2 na 1 s Mariánom Čekovským sledujte 8. novembra o 20.30 h na Markíze!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
2 na 1 - v nedeľu, 6. decembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na