2 na 1 cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Dojatá Zlatica: K slzám ju dohnal nádherný moment

15. 09 2020 14:00 | markiza.sk
Zlatica Švajdová Puškárová
Zlatica Švajdová Puškárová Foto: instagram/zlaticapuskarova

Moderátorka Televíznych novín neverila vlastným očiam.

Po divácky mimoriadne obľúbenej epizóde s Mariánom Gáboríkom bude hosťom zábavnej šou 2 na 1 moderátorka Televíznych novín Zlatica Švajdová Puškárová a rozhodne nebude núdza o vtipné momenty!

Keď moderátori 2 na 1 Adela Vinczeová a Dano Dangl posadili ku klavíru, všetci boli zvedaví na to, ako sa s touto výzvou popasuje. Moderátorka a mama dvoch synov chodila ako dieťa na hodiny klavíra osem rokov, avšak nehrala na ňom už veľmi dlho. 

Milá momentka z nakrúcania šou 2 na 1
Foto: TV Markíza
 

Ku klavíru dokonca posadili aj jedného z kameramanov. Zatiaľ čo on hral, úlohy kameramana sa chopil Dano. Vrchol vystúpenia nastal až po tom, čo na pódium prišiel z hľadiska 13-ročný chlapec. Hotová z neho nebola iba Zlatica, ale aj moderátori a celé publikum. Ten sa na začiatku tváril, že mu to veľmi nejde, no potom to rozbehol tak, že kamera mala čo robiť, aby nasnímala jeho dokonalý prstoklad. Nakoniec sa malý virtuóz priznal, že hru na klavíri študuje na najlepšej škole vo Viedni a za svoj život si stihol zahrať aj s ruskou filharmóniou. Zlaticu jeho výkon dohnal k slzám.

Trinásťročný talent v šou 2 na 1
Foto: TV Markíza
 

Zábavnú šou 2 na s Adelou a Danom a ich hosťom Zlaticou Švajdovou Puškárovou si nenechajte ujsť v nedeľu 20. septembra o 20.30 h na Markíze!

 

Upútavka

 
2 na 1 - v stredu, 19. mája, o 20.30!
Sledujte celé epizody na