MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Relácia 2 na 1 odkryla tajomstvá: Čo sme o celebritách nevedeli

22. 12 2020 13:00 | KN
Kuly v 2 na 1
Kuly v 2 na 1 Foto: Markíza TV

Hostia sa niekedy poriadne červenali.

Hoci má relácia 2 na 1 s Adelou Vinczeovou a Danielom Danglom predovšetkým zábavný charakter, divákov neminie ani ten poznávací. Adela vždy zamieri k rodinám a blízkym daného hosťa a poriadne ich vyžmýka, aby z nich dostala všetko, čo o celebritách vedia. Toto sú tie najpamätnejšie informácie, ktoré sme sa v posledných častiach šou dozvedeli.

Mário „Kuly" Kollár verí v mimozemšťanov

Spevák skupiny Desmod bol azda najemotívnejším hosťom Adely a Dana. Jeho blízki naňho tiež prezradili, že podľahol zvláštnej viere, a to viere v mimozemskú civilizáciu. Kuly si je istý tým, že mimozemšťania naozaj existujú a dokonca sú tu medzi nami. Adela a Dano naň preto na mieru ušili prank, ktorý sa týkal práve mimozemšťanov.

Jozef Vajda je stále pozitívne naladený

Jožko Vajda je televíznou a divadelnou stálicou, no v šou sme sa mohli dozvedieť, že mu sláva vôbec nič nerobí a stále zostal skromným človekom bez hviezdnych manierov, čo dosvedčili a jeho blízki. Herec bol však kedysi vraj neurotický a negatívny, a to až do momentu, v ktorom mu jeho žena vynadala a povedala, že je to všetko len v jeho hlave. Jožko odvtedy vidí svet pozitívne a v relácii dokonca pochválil aj chuť a teplotu vody, ktorú mu naservírovali.

Jozef Vajda v 2 na 1
Foto: Markíza TV
 

Čeky a jeho netradičné narodeniny

Famózny hudobník Marián „Čeky" Čekovský je výnimočný azda v každej ryse svojej osobnosti. Jeho mama v šou prezradila, že hudobník chce na narodeniny nezvyčajný darček, bez ktorého by jeho sviatočný deň nebol sviatočným. Torta? Nie. Kilo šunky!

Meky Žbirka sa vie aj naštvať

Miroslav Žbirka si na Slovensku vybudoval imidž pravého džentlmena a v televízii pôsobí vždy pokojne, distingvovane a s noblesou. Jeho manželka však naňho prezradila, že sa vie aj naozaj nahnevať. Pri čom? No pri futbale predsa.

Marek Fašiang a jeho vzhľad

Známy seriálový otecko Marek Fašiang je aj v Oteckoch vždy riadne upravený a na svojom vzhľade si dá naozaj záležať. Inak to však nie je ani v súkromí a Marek si vraj potrpí nielen na tom, ako vyzerá aj sám, ale aj na tom, ako vyzerá aj jeho okolie! Jeho mama a sestra prezradili, že už ako malý kontroloval, čo si na seba jeho sestra oblieka do školy a ak sa mu to nepáčilo, „zvozil" svoju mamu, že je v niečom takom dovolila ísť.

Marek Fašiang a Horkýže Slíže
Foto: Markíza TV
 

Marián Gáborík a móda?

Marián Gáborík je známy milovník ženských sŕdc, hoci už roky patrí jeho iba jednej. Hokejista v šou prezradil, že išiel študovať módnu strednú školu len pre prevahu dievčat, ktorú mal mať v triede.

Marián Gáborík
Foto: Markíza TV
 

Komentáre (0)