MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Relácia 2 na 1 trhala rekordy. Toto sú jej najvtipnejšie okamihy

26. 12 2020 13:00 | KN
Kuly v 2 na 1
Kuly v 2 na 1 Foto: Markíza TV

Tieto situácie sme si užili najviac.

Lukáš Latinák ako tanečník

Brána Aternatívny život sa obeti Adely a Dana nie vždy vydarí na výbornú, no Lukáš Latinák ju dal na jednotku. V húfe mladých a obratných tanečníkov z The Pastels sa nedal zahanbiť a svojimi pohybmi si získal potlek publika i obdiv divákov. Lukáš tiež nezabudol do choreografie pridať aj svoj ľudový prvok, len tak, zo srandy, samozrejme. To by ani nebol on!

Screenshot_35.png
Foto: Makríza TV
 

Zlatica Švajdová Puškárová u tatéra

No a čo? Celebrity sa predsa dávajú bežne tetovať, tak prečo by si tetovanie nemohla dať modetátorka Televíznych novín Zlatica Švajdová Puškárová? Samozrejme, že mohla. Tatér však zrejme nečakal, že blondínka bude chcieť mať vytetované logo Markízy na špeciálnom mieste.

Screenshot_36.png
Foto: Markíza TV
 

Marek Fašiang a obrovský had

Ak sa moderátori dozvedia o fóbii svojho hosťa, je isté, že sa v niektorej z brán alebo len tak medzi rozhovormi strach vyvolávajúci predmet objaví. Marek Fašiang sa bojí hadov, moderátori sa preto rozhodli zohnať hneď jedného z najväčších. Situácia sa ale počas fotenia vymkla z rúk...

Screenshot_34.png
Foto: Markíza TV
 

Kuly ako vojak

Tak toto sa spevákovi skupiny Desmod naozaj podarilo! V šou sme mohli vidieť jeho perfektný zmysel pre humor, ktorým sršal najmä v spoločnosti profesionálnych vojakov. Kuly, len spievaj ďalej.

Screenshot_33.png
Foto: Markíza TV
 

Viete, kto nesplachuje toaletu?

Jožko Vajda, predsa. Aspoň tak mu to nadiktovali do ucha škodoradostní moderátori počas návštevy pedikériek uňho doma.

Pedikérka u Jozefa Vajdu
Foto: Markíza TV
 

Komentáre (0)