2 na 1 cover

MARKÍZA • STREDA • 20:30 •

Výbuch auta mal nečakanú dohru! Na scéne sa objavili skutoční policajti

02. 04 2021 11:00 | pet
Sajfu nachytali poriadnym výbuchom
Sajfu nachytali poriadnym výbuchom Foto: TV Markíza

Skrytá kamera neprekvapila len hosťa, ale aj členov štábu.

Výroba jedného dielu obľúbenej šou 2 na 1 zaberie týždne detailného plánovania. Ale občas sa stane, že nie všetko dopadne tak, ako si kreatívny tím predstavoval. Najmä pri Skrytej kamere vstupuje do deja veľa premenných, čo sa stalo aj v prípade nachytávky Mateja Cifru.

Dokonale zorganizovaná akcia, pri ktorej bol Sajfa presvedčený, že nešťastnou náhodou vyhodil do vzduchu auto, sa spočiatku rozbehla ako dobre fungujúci stroj. Štáb vybavil potrebné povolenia, pyrotechnici mali všetko pod kontrolou, dohodnutý bol zásah hasičov, na scéne sa mali objaviť aj herci v policajných uniformách.

 TIP: Adelu zradila príliš krátka sukňa! Všetci nechtiac videli, čo má pod ňou

Lenže udialo sa niečo, s čím štáb nepočítal. „Všetko bolo dopredu pripravené, nahlásené na polícii a strážené, aby sa do blízkosti auta nedostala žiadna náhodná osoba, lebo sa nakrúcalo na verejnom priestranstve. Ibaže hneď cez cestu bola miestna policajná stanica, z ktorej neváhali po tom rachote, ktorý spôsobil výbuch auta, okamžite prísť na miesto nakrúcania. Mysleli si, že v aute sa môžu nachádzať ľudia. A náš herec si ich pomýlil s policajnými hercami a púšťal sa s nimi do rozhovoru, ktorý mal hrať v skrytej kamere a nechcel ich pustiť k svojmu autu. Všetko vyriešila Adela, ktorá im vysvetlila, o čo ide a zároveň dostali aj informáciu od vedenia policajnej stanice, kam sme toto natáčanie vopred nahlásili. Boli radi, že to nie je nič vážne a nikomu sa nič nestalo. Na revanš sme im potom poslali do večernej služby niečo pod zub,“ prezradil nám výkonný producent projektu Martin Frimmer.

V ďalšej epizóde 2 na 1 zahviezdi Zdena Studenková! Môžete si ju pozrieť 7. apríla o 20.30 h na Markíze alebo už teraz na VOYO.

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
2 na 1 - v stredu, 14. apríla, o 20.30!
Sledujte celé epizody na