2 na 1 cover

MARKÍZA • STREDA • 20:30 •

Brigitte Bardot v Bratislave! Prišla špeciálne kvôli jednej slovenskej herečke

06. 04 2021 14:00 | pet
Legendárna francúzska herečka na tlačovej konferencii v Bratislave
Legendárna francúzska herečka na tlačovej konferencii v Bratislave Foto: TV Markíza
Brigitte Bardot v Bratislave
Brigitte Bardot v Bratislave
Brigitte Bardot v Bratislave

Francúzsku legendu zdržali turbulencie nad Rakúskom.

Neoddeliteľnou súčasťou šou 2 na 1 je určite aj Skrytá kamera. A práve tú býva vždy najkomplikovanejšie vymyslieť a zrealizovať. Keďže hostia po pozvaní do relácie už vedia, o čo ide, tak sú, samozrejme, v strehu a čokoľvek im je podozrivé. Zakaždým je to pre celý tím obrovský adrenalín, aby všetko vyšlo podľa plánu a skrytá kamera sa podarila bez najmenšieho tušenia nachytaného hosťa.

Na príprave sa spolupodieľajú rodinní príslušníci, kamaráti, kolegovia či známi, všetko musí fungovať v absolútnom utajení. V skrytej kamere v úlohe spolupáchateľov neraz účinkujú tí, ktorých daný hosť nikdy pred tým nestretol alebo naopak, sú prípady, kedy sa situácia nijako nevymyká tej bežnej. Kľúčovú úlohu zohráva aj výber miesta, ktoré by nemalo byť ničím výnimočné, aby nevzbudilo podozrenie. 

 TIP: Zdena Studenková si poriadne zavarila. Zničila obraz za 80 000 eur!

Skrytú kameru absolvovala Zdena Studenková ešte minulý rok v novembri. Na tlačovej besede k seriálu Najhorší týždeň môjho života (ktorú si vymyslel štáb iba za jediným účelom) sa mala stretnúť so známou francúzskou herečkou Brigitte Bardot, ktorá sa (akože) objavila vo francúzskej verzii tohto komediálneho seriálu. Ako to nakoniec dopadlo a kto sa prevtelil do úlohy legendárnej svetovej hviezdy?

Viac uvidíte v premiérovej epizóde šou 2 na 1 v stredu 7. apríla o 20.30 h na Markíze alebo už teraz na VOYO.

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
2 na 1 - v stredu, 21. apríla, o 20.30!
Sledujte celé epizody na