2 na 1 cover

MARKÍZA • STVRTOK 20.30 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Originálna šou sa vracia na obrazovky: Novú sériu odpáli ako prvá Dara Rolins!

21. 02 2022 09:00 | pet
Adela Vinczeová a Dano Dangl
Adela Vinczeová a Dano Dangl Foto: TV Markíza

Diváci sa v4. sérii obľúbenej šou môžu tešiť aj na viaceré atraktívne novinky aveľké prekvapenia.

Obľúbená zábavná šou 2 na 1 autorskej a moderátorskej dvojice Adela Vinczeová a Dano Dangl sa vracia s novými časťami. Diváci si ich budú môcť vychutnávať od štvrtka 24. februára v exkluzívnom týždňovom predstihu na VOYO a následne od štvrtka (3. marca) o 20.30 hod. na obrazovkách televízie Markíza.

Moderátorské duo si každý týždeň vezme „na paškál“ vždy jedného zaujímavého hosťa, ktorý musí v priebehu šou absolvovať sériu rôznych úloh, skúšok alebo výziev, ktoré ho dostanú do neštandardných a nie celkom komfortných situácií. Diváci sa tak opäť budú môcť zabávať na množstve vtipných momentov a reakcií, ktoré vznikali pod vplyvom nečakaných udalostí.

MACO4935.jpg
Foto: TV Markíza
 

Nebudú však chýbať ani novinky, ktoré formát ešte viac zatraktívnia. „Diváci sa môžu tešiť na nové ‚brány‘ ako Moja superschopnosť alebo Moja srdcovka, ako aj na ešte drsnejšie a zábavnejšie situácie, ktoré sme pre naše ‚obete‘ pripravili v rámci Skrytej kamery. A s veľkými prekvapeniami týmto ani zďaleka nekončíme,“ prezradila kreatívna producentka Dominika Jašková.

 TIP Posledné vystúpenie na Markíze: Legendárnu scénku si zahral po 40 rokoch

Adela a Dano už vo svojej originálnej šou privítali 24 hviezdnych hostí, ktorí sa nezľakli ani neraz značne bizarných zadaní pod dohľadom skrytej kamery. Túto jar k nim pribudne ďalších osem nemenej silných mien, dôkazom je hneď to prvé, pozvanie exkluzívne prijala jedna z najpopulárnejších speváčok na Slovensku aj v Česku - Dara Rolins.

„Dara si v šou zaspomínala na svoje detstvo, ale aj na veci, ktoré ju samu šokovali. Verejne o nej prehovorila jej dcéra Laura a veľkého prekvapenia sa jej dostalo od top slovenských speváčok, ktoré jej prišli vzdať hold. Mimoriadne sa vydarila aj Skrytá kamera, diváci sa rozhodne majú na čo tešiť,“ priblížila Dominika Jašková.

MACO4957.jpg
Foto: TV Markíza
 

Jedinečný pôvodný formát vyvinutý v spolupráci s produkčnou spoločnosťou Noemo vstupuje túto jar už do svojej štvrtej sezóny. Hneď po uvedení pilotnej časti vo februári 2018 a následne aj kompletnej prvej série na jar 2019 sa stal jedným z najúspešnejších televíznych projektov na celom trhu a vynikajúcu výkonnosť si udržiaval aj v nasledujúcich sezónach.

Štvrtá séria šou 2 na 1 štartuje od štvrtka 24. februára v exkluzívnom týždňovom predstihu na VOYO a následne od štvrtka 3. marca o 20.30 hod. na Markíze.

Upútavka

 
2 na 1 - vo štvrtok, 26. mája, o 20.30 (a už teraz na VOYO)!
Sledujte celé epizody na