2 na 1 cover

MARKÍZA • STVRTOK 20.30 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Hviezda Divokého anjela na Slovensku: Neuveríte, kde sme ju načapali!

22. 02 2022 07:45 | pet
Natalia Oreiro a Facundo Arana počas nakrúcania seriálu Rany z lásky
Natalia Oreiro a Facundo Arana počas nakrúcania seriálu Rany z lásky Foto: Profimedia.sk
Facundo neodolal tradičnej grobskej pochúťke
Pred legendárnou bratislavskou lekárňou
Čumil má nového parťáka

Seriálový fešák z Argentíny sa nečakane objavil v Bratislave.

Meno argentínskeho herca a hudobníka Facunda Aranu je určite známe nielen milovníkom telenoviel. Seriál Divoký anjel, v ktorom si zahral s fenomenálnou Nataliou Oreiro, ho preslávil po celom svete. Spolu si zahrali aj v ďalšom projekte Rany z lásky a slovenskí diváci ho poznajú aj zo seriálu Yago. A teraz sa nečakane objavil v Bratislave!

Čo svetovú televíznu hviezdu priviedlo vôbec po prvý raz na Slovensko? Facundo totiž prijal pozvanie televízie Markíza a objaví sa ako špeciálny hosť v jednej z epizód obľúbenej šou 2 na 1. Bude vlastne obrovským a tajným prekvapením pre niekoho, kto by v živote nečakal, že by sa s ním mohol stretnúť. Kto bude mať také šťastie? To sa dozviete už čoskoro.

 TIP Originálna šou sa vracia na obrazovky: Novú sériu odpáli ako prvá Dara Rolins!

Na Slovensko pricestoval deň pred nakrúcaním, takže mal čas pozrieť si centrum mesta a vyraziť aj na legendárnu husacinu do známej dedinky neďaleko Bratislavy. V pláne mal aj návštevu petržalských bunkrov a tiež si chcel pozrieť hokej (áno, čítate správne). Na Slovensku sa mu veľmi páčilo, doslova bol nadšený, akí sú všetci milí a bol naozaj vďačný, že v tejto neľahkej dobe mohol potešiť niekoho len tým, že prišiel. Zábery z jeho návštevy Slovenska nájdete vo fotogalérii.

Štvrtá séria šou 2 na 1 štartuje od štvrtka 24. februára v exkluzívnom týždňovom predstihu na VOYO a následne od štvrtka 3. marca o 20.30 h na Markíze.

Upútavka

 
2 na 1 - vo štvrtok, 26. mája, o 20.30 (a už teraz na VOYO)!
Sledujte celé epizody na