2 na 1 cover

MARKÍZA • STVRTOK 20.30 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Exkluzívny rozhovor s Facundom Aranom: Ako je možné, že sa pozná s Kavaschovou?

16. 03 2022 08:00 | pet
Facundo Arana a Dominika Kavaschová
Facundo Arana a Dominika Kavaschová Foto: TV Markíza

Argentínska hviezda strávila na Slovensku tri dni.

Asi iba máloktorá žena nezaregistrovala jeho charizmatické postavy v seriáloch Divoký anjel, Yago či Rany z lásky. Facundo Arana vytvoril pred kamerou skvelý tandem s Nataliou Oreiro a platonicky sa do neho zamilovali milióny diváčok po celom svete. Jednou z nich bola (a vraj stále je) aj Dominika Kavaschová.

_P2A9296.jpg
Foto: TV Markíza
 

Ale ani vo sne nečakala, že sa s ním bude môcť stretnúť osobne. Produkcii šou 2 na 1 sa podaril husársky kúsok a argentínska hviezda prišla na Slovensko. Vôbec po prvý raz v živote. Facundo Arana strávil u nás tri dni a my sme sa s ním porozprávali nielen o prekvapení pre Dominiku.

 TIP Zážitok ako z hororu: Na chvíľu bola ohrozená seriálová tvorba na Slovensku!

V rozhovore sa dozviete viac o návšteve Slovenska, o jeho rodine a plánoch do najbližšej budúcnosti. Nemohli sme sa nespýtať aj na Nataliu Oreiro a prípadnú ďalšiu spoluprácu s touto skvelou herečkou a speváčkou. Facundo nám tiež prezradil, ako je to vôbec možné, že sa s Dominikou pozná! A bol nesmierne rád, že môže odpovedať v španielčine, aj keď má skvelú angličtinu.

Premiérovú epizódu 2 na 1 aj s veľkým prekvapením pre Dominiku Kavaschovú si môžete pozrieť vo štvrtok 17. marca o 20.30 h na Markíze alebo už teraz na VOYO.

 

Upútavka

 
2 na 1 - vo štvrtok, 26. mája, o 20.30 (a už teraz na VOYO)!
Sledujte celé epizody na